FREYJA

Odbiornik Satlab FREYJA z zaawansowanym czujnikiem                                                      IMU.

Dzięki zintegrowanej technologii RTK odbiornik Freyja GNSS oferuje wydajność i niezawodność jako zaawansowane rozwiązanie pozycjonowania. Po optymalizacji projektu, Freyja jest mniejsza niż większość odbiorników SatLab, która waży tylko 800g. Freyja łączy najnowszą technologię z przenośnością, ponieważ wykorzystuje więcej konstelacji i sygnałów do dokładnego pozycjonowania. Został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności o 25% i umożliwienia nieprzerwanej pracy przez ponad 12 godzin. Możesz liczyć na SatLab Freyja, który sprawdzi się w każdym zadaniu pomiarowym.

 

 

 

Nowa forma tyczenia z kamery AR i 3D.

9-osiowy czujnik IMU do 60 stopni, zapewnia inteligentną wydajność pomiarów. Tyczenie przyspiesza dzięki szybszemu obliczaniu pozycji i wyświetlaniu informacji. Co więcej, kompensacja przechyłu przebiega w czasie rzeczywistym gwarantuje jakość wyników w każdych trudnych warunkach pomiarowych. Dokładność 2,5 cm uzyskuje się przy nachyleniu 30°.

Program SatLab Satsurv jest najlepszym towarzyszem dla odbiornika Freyja GNSS. Profesjonalne oprogramowanie do pomiarów terenowych jest łatwe w użyciu i zawiera pełne funkcje . Zapewnia bardziej elastyczne, wydajne i interaktywne wrażenia.

 

 

Nowa generacja kontrolera ręcznego, SHC55

 

Unowocześniony ekran zapewnia szersze widzenie i lepszą widoczność w bezpośrednim świetle słonecznym. Najnowsze oprogramowanie Satsurv zapewnia  większą inteligencję. Dzięki pełnej  klawiaturze i ładowaniu flash, SHC55 jest doskonałym wyborem do pracy, ponieważ jest trwały i godny zaufania w terenie we wszystkich sytuacjach