SLT12 Android +AR

 

Tachimetr z systemem Android i kamerą AR

Tachimetr SLT12 posiada dwa wyświetlacze dotykowe o wysokiej rozdzielczości zwiększające płynność wykonywanych zadań,a wbudowana kamera umożliwia
tyczenie AR w celu uzyskania niezrównanej precyzji i wydajności, dzięki czemu SLT12 jest niezbędnym narzędziem do optymalizacji pracy i osiągania wyjątkowych wyników.

1. Usprawnione oprogramowanie ST-Surv konfiguruj szereg prac z szybką wygodą i obsługą, aktualizacje online,będziesz na bieżąco z najnowszymi funkcjami i ulepszeniami.

2. Tyczenie wizualne Wizualizacja punktów tyczenia poprzez obraz z kamery pozwala na precyzyjne ustawienie elementów i znaczników na punkcie. Zmniejszenie częstotliwości wpatrywania się w lunetę, łatwe znajdowanie punktów dzięki wskazówkom obrazkowym i wizualna weryfikacja pomiarów w czasie rzeczywistym.

3. Tyczenie CAD. Dzięki dynamicznej reakcji na poziomie milisekund, wysokowydajny silnik CAD upraszcza wybór punktów i linii do tyczenia, dzięki czemu proces jest niezwykle intuicyjny i wydajny za pomocą jednego kliknięcia.

4. Dokumentacja wizualna Zintegrowana kamera umożliwia rejestrację obrazów i zapis wizualny mierzonych punktów. Dokumentacja ta może być cenna do wykorzystania w przyszłości,analiz i raportowania.

5. Animowane wskazówki w formie e-pęcherzyków. Animowane instrukcje upraszczają konfigurację, umożliwiając użytkownikom jednoczesną regulację śrub poziomowanie instrumentu, bez konieczności powtarzania obrotów.

Aplikacja: geodezja budowlana, prace drogowe, mostowe, tunelowe, górnictwo, rolnictwo

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.