GEOMAX Zenith 35 Pro+Nautiz 8

Zenith 35PRO to odbiornik nowej generacji, 555 kanałowy i obsługujący wszystkie konstelacje satelitarne. Opracowana przez firmę Novatel nowa platforma OEM7 stosowana w odbiornikach GNSS grupy Hexagon jest odpowiedzią na rosnące wymogi stawiane przez klientów dotyczące precyzji pomiaru i jednoczesnej pracy w trudnych warunkach terenowych.

Urządzenie Zenith35 PRO dysponuje również świetnym i innowacyjnym systemem Tilt and Go. Dzięki niemu możliwy jest pomiar punktów, które są trudno dostępne i niemożliwe do zmierzenia przy użyciu standardowych odbiorników. Takie punkty jak narożnik budynku czy zaparkowany samochód przestają już być przeszkodą w pomiarach. System ten działa w dwóch trybach. Pierwszy z nich to Tilt Single, który sprawdza się podczas wykonywania szybkiego pomiaru. Koryguje on położenie tyczki do 15 stopni, a aby go aktywować wystarczy wciśnięcie jednego klawisza. Drugi tryb to TAG dual, który przydaje się wtedy, kiedy musisz bardzo dokładnie zmierzyć szczegół, który jest trudno dostępny. System Tilt and Go jest odporny na zakłócenia powodowane przez elementy metalowe oraz jest w stanie skorygować pochylenie tyczki aż do 30 stopni. To on również podpowie Ci, czy tyczka znajduje się w prawidłowej pozycji, nawet wtedy, kiedy libellka nie jest poprawnie zrektyfikowana przy tyczce.

Odbiornik Zenith 35 Pro z 2017 roku+ Kontroler Nautiz 8x stan BDB

Pełen zestaw gotowy do Prac w terenie cena 19.000,00 netto +23% VAT

Zestaw zawiera oprogramowanie. Walizkę transportową, tyczkę teleskopową, Antenę Zenith 35 PRO kontroler Nautiz 8x oraz komplet ładowarek.