You are currently viewing NOWOŚĆ Tachimetr Satlab SLT-10 – następca popularnego modelu SLT-2 JUŻ W SPRZEDAŻY

Jakie zmiany zostały wprowadzone w porównaniu do poprzedniego modelu?

Dla wielu użytkowników najważniejszą modyfikacją jest nowa płyta EDM odpowiadająca za pomiar. Dzięki niej zasięg pomiaru bezlustrowego został zwiększony do 1000 m, lustrowego – do 6000 m (aż dwukrotnie w porównaniu do SLT-2), a prędkość zapisu została przyspieszona do 0,3 sekundy.

Instrument wyróżnia też nowy, jaśniejszy kolorowy ekran. Tachimetr został wyposażony w 2,8-calowy wyświetlacz o dużo wyższej jasności w świetle dziennym.

Dzięki zastosowaniu modułu Bluetooth urządzenie wspiera oprogramowanie zewnętrzne takie jak SurvCE czy Field Genius, ale jest także otwartą platformą dla deweloperów oprogramowania, którzy bez problemów mogą zintegrować swoje aplikacje do odbierania danych z tachimetru lub do sterowania nim z urządzeń zewnętrznych.

Kolejnym krokiem naprzód jest zastosowanie ładowarki USB-C ułatwiającej i przyspieszającej ładowanie (trwa ono tylko 3 godziny). Są to inteligentne baterie, posiadające wbudowane gniazdo USB, dzięki czemu nie potrzebujemy dużej stacjonarnej ładowarki, a dla osób gubiących ładowarki pozwala na zastosowanie dowolnej ładowarki i kabla USB-C.

W tachimetrze nie mogło oczywiście zabraknąć już znanego i bardzo wygodnego przycisku bocznego do wyzwalania pomiarów, który znacznie ułatwia i przyspiesza pracę w terenie bez odrywania oczu od lunety urządzenia.

Dużą zmianą jest również możliwość wyboru oprogramowania/wyświetlanego systemu na ekranie.

Każdy z nas jest przyzwyczajony do konkretnych rodzajów programów lub interfejsów, dlatego SatLab wyszedł z inicjatywą, oferując trzy wersje oprogramowania: Topcon style, Sokia style, Leica Style (T/S/L)

Tachimetr jest już  dostępny  U NAS w sprzedaży Zapraszamy .